Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 270 Com Roupa De Cama E Banho
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Overdekt zwembad Dakzwembad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Aquapark Waterglijbanen Biljart/ Pool tafels Tafeltennis | Spa en ontspanning Turks stoombad Stoomcabine |
| Eten op locatie Snackbar aan het zwembad | Kindvriendelijk Kiderclub Kinderzwembad Speelzaal | Airconditioning |
Dit comfortabele Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 270 Com Roupa De Cama E Banho hotel ligt binnen 2 km afstand van de Japanse Tuin en biedt zijn gasten een Turks stoombad, een sauna en warme openbare baden voor het ontspannen.
U kunt ook een bezoek brengen aan de Clube Privé, die gelegen op op 10 minuten autorijden van dit hotel is. Dit hotel in Caldas Novas is op afstand van 2,1 km tot het Watermonument gelegen. Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 270 Com Roupa De Cama E Banho geniet een welgelegen positie op 5 km van Caldas Novas.
De kamers zijn uitgerust met een minibar, samen met een flatscreen TV met satellietzenders voor het comfort van de gasten. De slaapkamers zijn voorzien van slaapbanken. Ze beschikken ook over privébadkamers.
In de zwembadbar van Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 270 Com Roupa De Cama E Banho hotel kunt u zich ontspannen en tot rust komen. De accommodatie in Caldas Novas is binnen een paar straten van Jardins diRoma Comercial dat Italiaanse gerechten serveert.
- Locale bezienswaardigheiden
- het diRoma Acqua Park1,8 km
- Jardins diRoma450 m
- Museu de Cera Caldas Novas1,8 km
- Jardim Japones550 m
- Zuum Disco Club1,7 km
- Emporio Dona Xepa1,7 km
- Jardins Acqua Park250 m
- SESC Caldas Novas1,6 km
- Luchthavens
- Luchthaven Caldas Novas4,4 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Snackbar aan het zwembad
- Snackbar
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Overdekt zwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Tuin
- Sauna
- Turks stoombad
- Stoomcabine
- Fitnesscentrum
- Biljart/ Pool tafels
- Tafeltennis
- Warmwaterbronbad
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Huishouding
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
- Waterglijbanen
- Kiderclub
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf comfortabele Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 270 Com Roupa De Cama E Banho hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 30 minuten om in het stadscentrum van comfortabele Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 270 Com Roupa De Cama E Banho hotel te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 270 Com Roupa De Cama E Banho hotel?
Caldas Novas luchthaven en Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 270 Com Roupa De Cama E Banho hotel zijn gescheiden door een 5 km afstand. - ❓
Is er een parkeerplaats bij comfortabele Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 270 Com Roupa De Cama E Banho hotel?
Ja, comfortabele Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 270 Com Roupa De Cama E Banho hotel biedt privéparkeren gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 270 Com Roupa De Cama E Banho hotel?
Klanten van Diroma Fiori Caldas Novas - Ymt - 270 Com Roupa De Cama E Banho hotel moeten om 12:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Caldas Novas?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Caldas Novas is $141. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.